Ota yhteyttä

Anna palautetta

Sipsit, maissinaksut ja snacksit ovat meille sydämen asia, ja siksi haluamme kuulla juuri sinun mielipiteesi. Kysy, kommentoi, kerro ajatuksesi ja ideasi. Toivomme, että sait hymyn huulillesi ja vietit iloisen hetken tuotteidemme kanssa!

Anna palautetta

Reklamaatiot

Jos kohdallesi osui virheellinen tuote, täytä tuotetiedot alla olevasta linkistä. Säilytä myös tuote pakkauksineen, kunnes olemme olleet sinuun yhteydessä. Mahdollisesti pyydämme lähettämään sen meille tarkempaa tutkimista varten. Näin pystymme selvittämään parhaiten mahdollisen virheen syyn. Haluamme, että olet tyytyväinen ja saat hyvän mielen.

Reklamaatiot

Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Sanna Kittelä

Puhelin

+358 45 128 9347

Sähköposti

sanna.kittela@fodelia.fi

Tehtaanjohtaja

Jukka Kivioja

Puhelin

+358 40 5133 155

Sähköposti

jukka.kivioja@realsnacks.fi

Myyntijohtaja

Lotta Sillantaka

Puhelin

+358 40 534 3315

Sähköposti

lotta.sillantaka@fodelia.fi

Tuotantopäällikkö

Jaakko Ristinen

Puhelin

+358 40 543 5427

Sähköposti

jaakko.ristinen@realsnacks.fi

Tehdaspäällikkö (logistiikka & henkilöstö)

Topias Kinnunen

Puhelin

+358 40 8668 005

Sähköposti

topias.kinnunen@realsnacks.fi

Tuotekehityspäällikkö

Anna Sillankorva

Puhelin

+358 40 535 1083

Sähköposti

anna.sillankorva@realsnacks.fi

Laatupäällikkö

Saara Kotisaari

Puhelin

+358 400 602 434

Sähköposti

saara.kotisaari@realsnacks.fi

Junior Key Account Manager

Antti Kinnunen

Puhelin

040 8668 020

Sähköposti

antti.kinnunen@realsnacks.fi

Myynti

Myyntijohtaja

Lotta Sillantaka

Puhelin

+358 40 534 3315

Sähköposti

lotta.sillantaka@fodelia.fi

Etelä-Suomi

Niko Grönroos

Puhelin

+358 400 665 588

Sähköposti

niko.gronroos@helsingin.fi

Länsi-Suomi

Elina Olshin

Puhelin

+358 40 824 8296

Sähköposti

elina.olshin@pernionliha.fi

Pohjois-Suomi

Antti Kinnunen

Puhelin

+358 40 866 8020

Sähköposti

antti.kinnunen@realsnacks.fi

Tilaukset

Puhelin

040 8668 020

Sähköposti

myynti@realsnacks.fi

Oikia-myymälä

Juustoportti Kärsämäki

Haapajärventie 1
86710 Kärsämäki

AVOINNA
ma–la 06.00–22.00
su 08.00–22.00

Oikia on osa Fodelia-konsernia

Vieraile sivustolla